O nas

Od prawie 20 lat jestem psią mamą i prawdziwą fanką Staffów.


W 2003 urodził się i stał członkiem naszej rodziny wspaniały, mądry i przystojny American Staffordshire Terrier. Nazwaliśmy go Rekin, choć temperamentem bardziej przypominał łagodną owieczkę. Cudowny przyjaciel i opiekun naszego synka.


Spędziliśmy razem wspaniałe 13 lat 🖤

W 2017 r. powiększyliśmy naszą rodzinkę o Staffordshire Bull Terriera – Pepę. Cudowną i kochaną wariatkę, która od zawsze kocha inne psy i ludzi. Jedno spojrzenie na Pepę wystarczy, by merdając ogonem, z uśmiechem na mordce podbiegła do Ciebie, gotowa do zabawy.

Jako, że jesteśmy rodzicami dwóch człowieków – Martynki i Maćka, uznaliśmy, ze Pepie potrzebne jest także rodzeństwo. I tak o to, w 2020 r. do naszego rodziny dołączył kolejny staffik – Nero.


Kochany przytulas i lizus, który każdą wolną chwilę przeznaczy na pieszczoty.

Jakie są staffordy? Czemu pokochaliśmy tę rasę?


Nasza rodzinka od zawsze uwielbiała staffordy. Wbrew ogólnej opinii o rasie, która zresztą nie jest sprawiedliwie przypięta, pieski te rzeczywiście mają wielką siłę, ale jeszcze większe serce. Serce, które kocha wszystko i wszystkich. Wystarczy odpowiednie wychowanie i dużo miłości, aby zyskać najwierniejszego psiego przyjaciela.

Z tej miłości powstała marka Staff Only. O jakość swoich kolekcji dbam osobiście z wielkim sercem i zaangażowaniem. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, a każdego z Was traktuję, jak prawdziwego VIPa.

Nasze kochane psy stały się dla mnie inspiracją, by stworzyć autorską kolekcję ubrań i akcesoriów z wizerunkiem staffordów. Grafiki, które umieszczamy na odzieży są wizją naszych mega utalentowanych tatuażystów z Tatstudio Gdańsk.

W kolekcji znajdziecie: koszulki, bluzy, czapki, akcesoria – takie jak czapki, bagi, kubki, ręczniki, a nawet stylową biżuterię.

Tworzymy dla Was produkty najwyższej jakości, bo kieruje nami miłość i szacunek do tej rasy.

Dołącz do naszej staffikowej rodziny.

🖤 Łączy nas miłość. Miłość do staffów 🖤

This site is registered on wpml.org as a development site.